Critical Strike Portable

Critical Strike Portable d 2.00

Świetny klon Counter Strike na Androida

Zalety

  • Duża ilość map
  • Tryby multiplayer i singleplayer
  • Estetyczna grafika
  • Dwa widoki kamery - FPS i TPS

Wady

  • Mały wybór broni

Doskonały
9

Critical Strike Portable to darmowa gra w stylu Counter Strike na Android. Wyróżnia się wieloma trybami gry, dobrą grafiką i wciągającą rozgrywką. Jeśli znasz już Counter Strike Portable, musisz sprawdzić też Critical Strike Portable!

Critical Strike Portable pozwala grać zarówno w trybie single jak i multiplayer. W tym pierwszym możemy wybrać mapę, tryb gry (Team Deathmatch, Classic, Zombie Survival) i zagrać z botami. Mapy są bardzo różnorodne i jest ich bardzo dużo, więc na pewno szybko się Wam nie znudzą. W multiplayer można wybrać dowolny serwer z prowadzoną aktualnie grą pod warunkiem, że są w niej wolne miejsca.

Od strony graficznej Critical Strike Portable prezentuje się całkowicie poprawnie. Oczywiście, szału nie ma, ale nie grafika jest tutaj najważniejsza. Wszystko wygląda schludnie, chociaż niestety, zdarzają się problemy np. z przenikaniem tekstur.

Sterowanie odbywa się za pomocą wirtualnych przycisków. Wszystko jest intuicyjne, mamy osobne przyciski do przeładowania broni, jej zmiany i przycisk strzelania. W czasie większych potyczek z wieloma uczestnikami, sprawna obsługa może być trudna, ale tak naprawdę dotyczy to wszystkich gier na urządzenia z ekranami dotykowymi. Trzeba się do tego przyzwyczaić.

Critical Strike Portable to świetna produkcja, w dodatku całkowicie za free. Jeśli uważasz się za speca od strzelanek, a Counter Strike wciąż znajduje się na liście Twoich ulubionych gier, koniecznie pobierz Critical Strike Portable.

Critical Strike Portable

Download

Critical Strike Portable d 2.00

Opinie użytkowników o Critical Strike Portable